top of page
 • Dostępność dużego lub małego studia
  Dostępność naszych przestrzeni można wstępnie sprawdzić w kalendarzu w zakładce Duże/Małe studio. Polecamy jednak dla pewności kontaktować się telefonicznie lub mailowo (Kontakt), gdyż rezerwacje są często przekładane/zmieniane, co może nie być natychmiastowo zaktualizowane w systemie. Kalendarz pełni funkcję orientacyjną.
 • Rezerwacja studia
  Rezerwacje przyjmujemy wyłącznie drogą mailową na: studio@septemberstudio.pl . W rezerwacji należy umieścić informacje odnośnie: - daty i przewidywanych godzin wynajmu, - przestrzeni, która Państwa interesuje, - wszelkiego potrzebnego sprzętu fotograficznego/oświetleniowego/udogodnień/zaplecza, które mamy zapewnić, - danych do faktury VAT za wynajem. Otrzymanie potwierdzenia zwrotnego z naszej strony jest jednoznaczne z przyjęciem rezerwacji.
 • Odwołanie/przełożenie rezerwacji
  Odwołanie rezerwacji później niż 24h przed godziną rozpoczęcia potwierdzonego rezerwacją wynajmu jest jednoznaczne z poniesieniem pełnych jego kosztów. Odwołanie rezerwacji później niż 48h i wcześniej niż 24h przed godziną rozpoczęcia potwierdzonego rezerwacją wynajmu jest jednoznaczne z poniesieniem 50% kosztów wynajmu. Istnieje możliwość bezpłatnego przełożenia lub rezygnacji z rezerwacji za pośrednictwem wiadomości email, wysłanej nie później niż 48h przed rozpoczęciem potwierdzonego rezerwacją wynajmu.
 • Czas wynajmu dużego studia
  Studio duże wynajmujemy w dwóch opcjach: do 5 godzin (pół dnia zdjęciowego) i do 10 godzin (pełny dzień zdjęciowy). Rozliczamy czas wynajmu następująco: - 1-5 godzin - do 5 godzin; - 6-10 godzin - do 10 godzin; - 10+ godzin - do 10 godzin i dodatkowe nadgodziny. Wynajem zaczyna się w momencie rozpoczęcia korzystania z naszych usług/przestrzeni i kończy w momencie zakończenia korzystania z naszych usług/przestrzeni. Czas wynajmu musi zawierać się w zarezerwowanych godzinach wynajmu. Zastrzegamy sobie prawo do zaprzestania świadczenia usług i zamknięcia przestrzeni po upłynięciu zarezerwowanego czasu wynajmu. Po uprzedniej konsultacji istnieje możliwość rezerwacji niestandardowego czasu wynajmu (wynajem kilkudniowy, okresowy, ponadgodzinowy). Przykład: rezerwacja studia w godzinach 8-13 (jeśli nie uzgodniono warunków szczególnych): - oznacza gwarancję dostępu do studia/sprzętu i pomocy asystenta od godziny 8 i wiąże się z opuszczeniem studia do godziny 13, - nie oznacza możliwości rozstawiania się/wykonywania makijażu przed 8, - nie oznacza pomocy asystenta z wnoszeniem sprzętu do studia przed 8, - nie oznacza możliwości wykonywania zdjęć do 13 i pakowania się po godzinie 13.
 • Czas wynajmu małego studia
  Wprowadziliśmy wynajem małego studia na godziny w cenie 100 PLN netto za godzinę. Studio dostępne jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 18:00. Wynajem zaczyna się w momencie rozpoczęcia korzystania z naszych usług/przestrzeni i kończy w momencie zakończenia korzystania z naszych usług/przestrzeni. Czas wynajmu musi zawierać się w zarezerwowanych godzinach wynajmu. Zastrzegamy sobie prawo do zaprzestania świadczenia usług i zamknięcia przestrzeni po upłynięciu zarezerwowanego czasu wynajmu.
 • Przedłużenie czasu wynajmu
  W przypadku dostępności studia, asystenta studia i zgody managera studia istnieje możliwość przedłużenia wynajmu na godziny wcześniej niezarezerwowane. Przedłużenie wynajmu 'połówkowego' (do 5 godzin) dużego studia skutkuje naliczeniem stawki za pełny dzień zdjęciowy. Przekroczenie 10 godzin skutkuje naliczeniem nadgodzin w wysokości 200 PLN netto za każdą dodatkową godzinę wynajmu dużego studia. W przypadku małego studia, każda kolejna rozpoczęta godzina skutkuje dodatkową opłatą w wysokości 100 PLN netto za każdą dodatkową godzinę wynajmu.
 • Rozliczenie rezerwacji/wynajmu
  Rozliczeniem wynajmu jest opłacenie faktury VAT wystawianej przez nas na określone przy rezerwacji dane po wykonanej usłudze. Należność należy przelać na konto określone w fakturze. Fakturę wysyłamy na adres email, z którego wykonywana była rezerwacja. Nie ma możliwości płatności gotówką na miejscu. Od zaufanych klientów nie wymagamy wpłacania zaliczek/przedpłat.
 • Co zawiera cena wynajmu studia?
  Cena wynajmu studia dużego zawiera: - dostęp do przestrzeni dużego studia wraz z cykloramą, - pomoc asystenta studia w zakresie rozkładania/podłączania/składania sprzętu studyjnego i prawidłowego korzystania z naszej przestrzeni i sprzętu, - dostęp do dwóch lamp błyskowych i generatora błysku firmy Broncolor wraz z dostępnymi modyfikatorami, - dostęp do statywów potrzebnych do użytkowania powyższych lamp, - dostęp do podwójnego stanowiska makijażu, przebieralni, kącika kawowego, czajnika elektrycznego, lodówki, stołów, krzeseł, sofy, foteli, itp., - daylight. Cena wynajmu studia małego zawiera: - dostęp do przestrzeni małego studia, - pomoc asystenta studia w zakresie rozkładania/podłączania/składania sprzętu studyjnego i prawidłowego korzystania z naszej przestrzeni i sprzętu - dostęp do dwóch lamp błyskowych i generatora błysku firmy Broncolor wraz z dostępnymi modyfikatorami, - dostęp do statywów potrzebnych do użytkowania powyższych lamp - dostęp stanowiska makijażu i przebieralni.
 • Jak trafić?
  Do naszego studia można dostać się na dwa sposoby: 1. Przez recepcję: należy wejść do budynku numer 14 od ulicy Żabi Kruk, mijając recepcję skręcić w prawo i iść prosto, aby dostać się na dziedziniec. Następnie idąc wciąż prosto, wzdłuż rampy towarowej, dostać się do klatki B, znajdującej się za kontenerami i wejść na pierwsze piętro klatką schodową B. Wstęp przez recepcję jest możliwy w godzinach 6-18. W pozostałych godzinach wejście przez recepcję wymaga klucza lub kontaktu z nami. 2. Przez wjazd na dziedziniec: należy wejść/wjechać w tunel wjazdowy przechodzący przez budynek Żabi Kruk 16 obok bistro Pani Kotowska (poprzednio: Wołowina House), a następnie minąć szlaban i kierować się na przeciwległą stronę dziedzińca, wzdłuż rampy, za kontenery i klatką B na pierwsze piętro. Brama wjazdowa ze szlabanem jest zwykle otwarta w godzinach 6-22. Poza tymi godzinami nie ma możliwości dostępu do rampy towarowej.
 • Gdzie parkować?
  Na parkingu strzeżonym przy ulicy Rzeźnickiej 65 lub wzdłuż okolicznych ulic: Rzeźnickiej, Toruńskiej, Wilczej, Pod Zrębem, Plac Wałowy, Dolna Brama, w miejscach do tego przeznaczonych (!). Na dziedzińcu budynku Żabi Kruk 16 można parkować wyłącznie pod rampą towarową i na krótki czas (do 30 min), celem wyładowania lub załadowania sprzętu/produktów/rekwizytów. Pomimo wolnych miejsc parkingowych na dziedzińcu nie mamy możliwości ich wykorzystywania lub wykupienia. Pozostawienie auta na jednym z miejsc parkingowych na dziedzińcu lub parkowanie pod rampą na okres dłuższy niż 30 min nie jest negocjowalne i będzie skutkowało natychmiastowym przerwaniem wynajmu i poniesieniem pełnych jego kosztów.
 • Czy jest winda?
  Dysponujemy dwoma windami towarowymi o ładowności do 2t i wymiarach 198x186x300cm (wysokość x szerokość x długość) dostępnymi z rampy towarowej lub bezpośrednio z poziomu wejścia do budynku.
 • WIFI
  Połączenie z internetem przez WIFI jest możliwe zarówno w małym, jak i dużym studiu.
 • Wymiary studiów, cykloramy
  Studio duże: - ok. 160m2 otwartej powierzchni (18x9m), podzielonej legarami nośnymi na wysokości 3,6m na 3 równe części. Wysokość pomiędzy legarami ok. 4,5m, - w najdalszej części studia cyklorama dwuścienna z zaokrągleniem narożnym, podłogowym i sufitowym. Powierzchnia płaska cykloramy: 4,7x7m. Wysokość ściany głównej - 3,6m (do legara nośnego), ściana boczna - ok. 4,5m, - w części środkowej pusta przestrzeń z gładką ścianą o wymiarach 5,5x3,6m (szerokość x wysokość), do dowolnej aranżacji, - w części wejściowej dwa stanowiska do makijażu z blatem 246x63,5cm i lustrami, sofa, przebieralnia, stanowisko kawowe z ekspresem, lodówka, duży drewniany stół, fotele, krzesła, - część z cykloramą i środkowa przeszklone od strony południowej oknami o łącznej powierzchni 4,7x3,1m (szerokość x wysokość) doświetlonymi bezpośrednim światłem słonecznym - w części wejściowej zamiast części okien zainstalowana elektrycznie otwierana brama o wymiarach ok. 2x3m (na pierwszym piętrze!). Studio małe: - ok. 36m2 powierzchni, - gładkie białe ściany o wymiarach: 305x390cm i 590x356cm (szerokość x wysokość) z odejściem odpowiednio 6,3m i 6m, - jedna ściana przeszklona od strony północnej oknami o łącznej powierzchni 4,7x3,1m, doświetlonymi odbitym światłem słonecznym
 • Catering
  Jesteśmy w stanie zorganizować usługę cateringową dla grupy do 30 osób. Zapytania wraz ze szczegółowym zapotrzebowaniem prosimy przesyłać na nasz adres email. Na miejscu, do dyspozycji klientów posiadamy pełną zastawę, lodówkę z zamrażalnikiem, ekspres do kawy, czajnik elektryczny. Zaplecze kuchenne z kuchenką elektryczną, zmywarką, mikrofalówką dostępne jest w stopniu ograniczonym i wyłącznie za pośrednictwem asystenta.
 • Co można realizować w studiu
  Studio duże bardzo dobrze nadaje się do realizacji każdego rodzaju sesji zdjęciowych, jak i nagrań teledysków, filmów reklamowych, streamów, organizacji spotkań, warsztatów, prezentacji czy castingów. Studio małe najlepiej sprawdzi się przy mniejszych sesjach zdjęciowych, sesjach produktowych, ale też mniejszych spotkaniach lub warsztatach.
 • Prąd
  Dysponujemy gniazdami 230V/16A i przyłączem trójfazowym 63A, dużą ilością przedłużaczy, bębnów, rozgałęźników i rozdzielnicą przenośną 63A/3f -> 32A/3f, 3x 230V/25A (gniazdo 32A), 3x 230V/10A.
 • Rola asystenta
  Asystent studia dostępny dla klienta w ramach wynajmu studia to osoba, która ma za zadanie: - pomóc wynajmującemu efektywnie i bezpiecznie wykorzystać przestrzeń studyjną zgodnie z ustalonymi zasadami studia i wskazówkami managera studia, - poinstruować osobę wynajmującą o zasadach panujących w studiu i dopilnować aby były one przestrzegane, - zapewnić dostęp do zamówionego sprzętu, pomóc ten sprzęt rozstawić, podłączyć, ustawić wedle potrzeb klienta i bezpiecznie wykorzystać, - zadbać o prawidłowe użytkowanie ekspresu do kawy i zapewnić dostęp do kawy, - w miarę możliwości pomagać przy rozwiązywaniu pojawiających się problemów. Asystent studia NIE MA OBOWIĄZKU: - wykonywania zadań oświetlacza, tworzenia koncepcji oświetleniowej (usługa oświetleniowa jest usługą dodatkową), - wykonywania zadań asystenta fotografa lub operatora, - wykonywania poleceń osób wynajmujących, takich jak: wysyłanie do sklepu, odprowadzanie do wyjścia, wnoszenie lub wynoszenie prywatnego sprzętu/akcesoriów/ubrań/scenografii, - udostępniania wynajmującemu sprzętu lub akcesoriów, które nie zostały wcześniej zarezerwowane, - pozostawania w studiu poza czasem zarezerwowanym przez wynajmującego.
 • Dostępne akcesoria
  Studio dysponuje dodatkowo: - czarnymi stołami na kółkach, - białymi stołami na kółkach, - stołem metalowym z półkami, na kółkach, - 18 składanymi krzesłami, - czterema fotelami, - białymi kubikami z płyt MDF, - dwoma parownicami z wodą demineralizowaną, - żelazkiem i deską do prasowania, - pięcioma stojakami metalowymi na ubrania, na kółkach, - nieograniczoną ilością wieszaków na ubrania, - trzema wiatrakami regulowanej mocy, - nagrzewnicami i grzejnikami elektrycznymi, - głośnikiem z komunikacją bluetooth, - ekspresem do kawy, spieniarką do mleka, czajnikiem elektrycznym, lodówką.
bottom of page